هاستینگ
با مراجعه روزانه به این وبلاگ از آخرین اخبار و اطلاعیه های دانشگاه مطلع شوید. اطلاعیه ها و اخبار مندرج به منزله ابلاغ رسمی موضوع می باشد.
دانشگاه جاوید جیرفت - گزارش اولین نشست مسئولین ادارات شهرستان و دانشگاه جاوید به مناسبت گرامیداشت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه + عکس

گزارش اولین نشست مسئولین ادارات شهرستان و دانشگاه جاوید به مناسبت گرامیداشت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه + عکس

تاریخ:یکشنبه 25 مهر 1395-10:39 ق.ظ

گزارش اولین نشست مسئولین ادارات شهرستان و دانشگاه جاوید به مناسبت گرامیداشت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه + عکس

دانشگاه جاوید اولین نشست روسا و مسئولین ادارات شهرستان جیرفت و دانشگاه جاوید را روز سه شنبه مورخ ۱۹ ابان ماه ۱۳۹۴ برگزار نمود.

 ۱۹ آبان ماه به عنوان روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه نامگذاری شده است.

 در این راستا دانشگاه جاوید با هدف بکارگیری علوم در فرایند توسعه شهرستان و نیز کاهش شکاف میان علم و جامعه، اولین نشست روسا و مسئولین ادارات شهرستان جیرفت و دانشگاه جاوید را روز سه شنبه مورخ ۱۹ ابان ماه ۱۳۹۴ برگزار نمود.

در این نشست که با تلاوت ایاتی از قران و پخش سرود جمهوری اسلامی شروع شد اقای امیری، مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، طی سخنانی هدف اصلی علم را صلح و توسعه پایدار برشمردند. این عضو هیات علمی دانشگاه جاوید توسعه علمی و اقتصادی صرف، بدون در نظر گرفتن اخلاق را بی ثمر دانسته و بر ارتباط انجمن های علمی دانشگاه با حوزه صنعت در سطح شهرستان تاکید کردند.

در ادامه این نشست که با حضور و سخنرانی جناب آقای یوسف زاده (مدیرکل فرهنگی دانشگاه شهید باهنرکرمان) و نویسنده کتاب "آن بیست و سه نفر"که یکی از دستاوردهای ارزشمند فرهنگی کشور است برگزار شد، بخشی از دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه نیز در قالب کلیپ به تصویر درآمد.

 سپس حاضرین در جلسه به تبادل نظر پیرامون موضوع نشست پرداختند. از جمله جناب اقای سرهنگ محمدی فرمانده سپاه شهرستان راه اندازی صنایع تبدیلی کوچک با پشتوانه علمی دانشگاه ها را خواستار شدند و جناب آقای کمالی نماینده شورای شهرستان پیشنهاداتی در خصوص کاربردی نمودن علوم تئوری دانشگاه ها در راستا رفع معضلات شهری ارائه نمودند.

 

در پایان جلسه زمینه های همکاری کلیه نهادهای شهرستان با دانشگاه در راستای توسعه پایدار شهرستان مورد تحلیل و بررسی قرار گرقت و مقرر شد در جلسات آتی موضوعات علمی که امکان اجرا را دارند در حضور مسئولین مطرح و تصمیم سازی لازم انجام شود.

روابط عمومی دانشگاه جاوید

_MG_4033-qpr.jpg

 

IMG_4054-qpr.jpg_MG_4060-qpr.jpg_MG_4055-qpr.jpg_MG_4057-qpr.jpg_MG_4022-qpr.jpgنوع مطلب : اخبار دانشگاه 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()